(U) BAHCO HOLE SAW 3830-67-VIP 67MM 4/BOX
(TS) BAHCO HOLE SAW 67MM 3830-67-VIP
Add to compare list
Part number:
BCCTHS67
Brand:
Bahco
UOM Detail:
1 Box = 4 Piece
UOM2 Detail:
Not available
This product has a minimum quantity of 0 Piece
Qty:
Variant
19MM
22MM
24MM
29MM
30MM
35MM
38MM
46MM
64MM
67MM
95MM
Quantity
i
h
Piece
Price (MYR)
*Min
0.0000
Add
Edit
×
// Variant
// Quantity
i
h
Piece
// Price
Price (MYR)
*Min
0.0000
Add to cart
Specifications
Products specifications
Size
67MM