BAHCO HOLE SAW 3830-19-VIP 19MM 6/BOX
BAHCO HOLE SAW 19MM 3830-19-VIP
Add to compare list
Part number:
BCCTHS19
Brand:
Bahco
UOM Detail:
1 Box = 6 Piece
UOM2 Detail:
Not available
This product has a minimum quantity of 0 Piece
Qty:
Variant
19MM
22MM
24MM
29MM
30MM
35MM
38MM
46MM
64MM
67MM
95MM
Quantity
i
h
Piece
Price (MYR)
*Min
0.0000
Add
Edit
×
// Variant
// Quantity
i
h
Piece
// Price
Price (MYR)
*Min
0.0000
Add to cart
Specifications
Products specifications
Size
19MM
Part No
3830-19-VIP
WINSTAR_RESERVED_CATEGORY_SPECIFICATION_GROUP
Main Category
Storage System(Rack, Box)
Sub Category
Cutting tools
Customers who bought this item also bought
Add to compare list
BAHCO ARBORS FOR SMALL HOLESAWS 14-30MM 3834-ARBR-930
BAHCO HOLE SAW 22MM 3830-22-VIP
NIETZ STRETCH FILM 1880 1.8KG
BOSCH HSS-G DRILL BIT 8.0MM 2608595072